Nasza firma

Emte Logistyka, dynamicznie rozwijająca się firma spedycyjna, powstała w marcu 2012 roku. Specjalizujemy się w organizacji transportu lądowego, stawiając na partnerskie relacje z naszymi Klientami dbając, by przygotowywane przez nas oferty były skrojone na miarę Państwa oczekiwań i potrzeb.

Stale współpracujemy z godnymi zaufania przedsiębiorstwami transportowymi, które posiadają aktualne ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej przewoźnika w ruchu międzynarodowym i krajowym. Starannie dobrana baza tych firm jest naszym ogromnym atutem. Dzięki dobrym kontaktom z partnerami gwarantujemy Państwu niskie koszty transportu, zapewniając jednocześnie profesjonalną obsługę i wysoką jakość świadczonych usług.

Nasz personel dobiera najefektywniejsze rozwiązania logistyczne oraz pilnuje, by Państwa towar dotarł do celu szybko i bezpiecznie. Firma ma opinię rzetelnego, zawsze wywiązującego się z podjętych zobowiązań finansowych płatnika.

Nasza misja

Naszą misją jest świadczenie usług spedycyjnych na najwyższym poziomie dzięki, między innymi, indywidualnemu i kreatywnemu podejściu do wymagań Klienta. To my dopasowujemy się do Państwa oczekiwań, a nie odwrotnie. Schematom i sztywnym ramom, cechującym spedycyjnych gigantów, mówimy zdecydowane nie!

Nastawienie na bezpośredni kontakt, błyskawiczny proces decyzyjny, elastyczność: to wszystko sprawia, że oferujemy serwis na miarę Państwa oczekiwań.

Jeśli chciałbyś się dowiedzieć więcej,
skontaktuj się z nami


Przejdź do kontaktu

Zapraszam na bloga:) Pojawiły się nowe, ciekawe wpisy.