Aktualnie poszukujemy osób na następujące stanowiska:
  1. Młodszy Specjalista ds. Spedycji Krajowej i Międzynarodowej;
  2. Praktykant w Dziale Spedycji Krajowej i Międzynarodowej.

Młodszy Specjalista ds. Spedycji Krajowej i Międzynarodowej

Opis stanowiska:

  • Praca pod nadzorem Spedytora Międzynarodowego;
  • Obsługa Klienta w przewozach międzynarodowych i krajowych (przygotowywanie ofert, negocjacja cen, ustalanie warunków transportu);
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów i firm przewozowych;
  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług;
  • Utrzymywanie i rozwój dobrych relacji z Klientami oraz przewoźnikami.

Wymagania:

  • Zdolności negocjacyjne oraz komunikatywność;
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie co najmniej B2;
  • Komunikatywna znajomość drugiego języka obcego (niemiecki/angielski, francuski, hiszpański) mile widziana;
  • Doświadczenie zawodowe w branży TSL min. 1 rok;
  • Wykształcenie co najmniej licencjat preferowane kierunki logistyka i transport, germanistyka;
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem oraz szybkiego podejmowania decyzji;
  • Nastawienie na realizację celu i osiąganie wyniku;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność planowania zadań;
  • Odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie;
  • Mile widziane zaświadczenie o niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa plus system prowizyjny);
  • Szkolenia;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
  • Dużą samodzielność.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: biuro@emtelogistyka.pl z dopiskiem „spedycja”.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Emte Logistyka z siedzibą w Łomiankach."

Praktykant w Dziale Spedycji Krajowej i Międzynarodowej

Miejsce praktyk: Łomianki

Region: mazowieckie

Napisz do nas jeśli:

  • Interesują Cię zagadnienia branży spedycyjnej i transportowej;
  • Wiążesz swoją przyszłość zawodową ze spedycją i chcesz zdobyć niezbędne doświadczenie;
  • Chcesz wykorzystać w praktyce wiedzę zdobytą podczas studiów;
  • Jesteś osobą ambitną, kreatywną, wykazującą się inicjatywą, zaangażowaniem i determinacją w realizacji powierzonych zadań.

  • Udział w bieżącej realizacji zleceń spedycyjnych;
  • Wprowadzanie i administracja danych w systemie;
  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji;
  • Wsparcie kadry, czyli nieustanne nabywanie wiedzy z zakresu spedycji drogowej.

Wymagania:

  • Studenci/studentki ostatnich lat lub absolwenci (preferowane kierunki: logistyka i transport, germanistyka), mile widziani studenci studiów zaocznych;
  • Dyspozycyjność: co najmniej16 godzin tygodniowo.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia fachowej wiedzy i praktycznych umiejętności w zakresie spedycji;
  • Umowę o praktyki na okres od 1 do 3 miesięcy;
  • Dla najlepszych możliwość zatrudnienia na stałe;
  • Zaświadczenie o odbyciu praktyk;
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: biuro@emtelogistyka.pl z dopiskiem „praktyki spedycja”.

Zapraszam na bloga:) Pojawiły się nowe, ciekawe wpisy.